Organizační info a dokumenty ke stažení

Potřebné organizační a provozní informace, dokumenty ke stažení

Příchod

Nástup dětí do MŠ je v době od 6,30 – 8,00 hodin. Ve výjimečných případech lze domluvit s třídní učitelkou příchod i během dopoledne (např. z důvodů návštěvy u lékaře). Zákonní zástupci jsou povinni dodržovat stanovený čas příchodu a odchodu dětí tak, aby nebyl narušen výchovně vzdělávací proces třídy.

Zákonní zástupci v době určené pro příchod dětí do mateřské školy předávají dítě učitelkám mateřské školy ve třídě. V době mimořádných epidemiologických opatření zákonní zástupci nevstupují do třídy, ale dítě je předáno učitelce u vstupu do třídy.

Omluva nepřítomnosti

Zákonný zástupce dítěte je povinen omluvit nepřítomnost dítěte ve vzdělávání nejpozději první den jeho nepřítomnosti a to do 08:00, písemně na omluvný list dítěte, telefonicky nebo osobně třídním učitelkám nebo e-mailem ředitelce školy.

Do třídy je potřeba

• přezůvky (vzdušné, pevné na noze)
  • pohodlné oblečení (tepláčky, legíny, punčocháče, sukně, zástěrky, mikiny)
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky)
  • pyžamo na spaní

Na pobyt venku

• kalhoty na ven, mikina, bunda (dle počasí a ročního období)
  • gumáky (které si ponechají děti ve školce), pláštěnka, čepice, šátek

Oblečení se vždy přizpůsobí aktuálnímu počasí.
Prosíme rodiče o podepsání všech věcí dítěte!

• hrníček na pitný režim
  • vytahovací papírové kapesníčky (2 menší krabičky nebo jedna větší – na pololetí)
  • náplň do dávkovače tekutého mýdla (1 ks na každé pololetí školního roku)
  • kartáček na zuby, zubní pastu, kelímek