Strava

Strava je základ a pro děti to platí dvojnásob. Jídelníček proto sestavujeme tak, aby měly děti pestrou a zdravou stravu.

Snažíme se předkládat dětem pestrou a zdravou stravu. Jídla připravujeme z z čerstvých, kvalitních surovin a velkého množství zeleniny. Kombinujeme masová jídla s vegetariánskými, které obsahují přiměřené množství luštěnin vhodné pro děti.

Každý den mají děti k dispozici velké množství ovoce a zeleniny pro doplnění jídelníčku. Po celý den dodržujeme s dětmi pitný režim (čaj, voda, džus, mléko). Snažíme se, aby byl jídelníček pestrý a vyvážený, ale zároveň chceme, aby bylo jídlo pro děti voňavé a chutné.

Cena a úhrada stravného

Uhradit stravné je nutné vždy nejpozději 15. den v příslušného kalendářního měsíce proto, aby platba byla nejpozději 20. dne připsána na BÚ školy a vždy uvádět variabilní symbol.

Celodenní stravné pro děti 3 – 6 let
40,- Kč /den (ranní svačinka 10,-Kč, oběd 21,-Kč, odpolední svačinka 9,-Kč)
Celodenní stravné pro děti 7 let a více
44,- Kč /den (ranní svačinka 10,-Kč, oběd 25,-Kč, odpolední svačinka 9,-Kč)